Upravit stránku

Financování

Nejčastější alternativou financování výstavby rodinných domů z jiných než vlastních zdrojů jsou hypoteční úvěry. Ať už se obrátíte na kteroukoli z bank v ČR nezapomeňte, že je třeba před uzavřením hypotečního úvěru předjednat specifika výstavby montovaných domů – tedy především rychlost. Vybraná banka musí být zkrátka schopna finance uvolňovat, v souladu s uzavřenou smlouvou o dílo, během několika málo týdnů.

Velkým bonusem pro vás, naše potenciální zákazníky, je naše členství v ADMD – pokud si možnosti hypotečního úvěru zjišťujete sami, nezapomeňte si u vaší banky vyžádat výhody (nejen přímé finanční), které vám členství společnosti VEXTA v ADMD přináší. Věříme, že budete příjemně překvapeni.

Pokud máte zájem o to, abychom pro vás nejvhodnější hypoteční nabídku zprostředkovali my, neváhejte nás kontaktovat. VEXTA a.s. dlouhodobě spolupracuje s finančními poradci, kteří se na danou problematiku specializují a mají za sebou desítky hypotečních smluv, které pro klienty společnosti VEXTA zajistili. Pokud byste měli zájem jejich služeb využít, neváhejte kontaktovat naše obchodní zástupce ZDE.