Individuální přístup VEXTA

U nás, ve VEXTA DOMECH, nabízíme klientům produkty, o kterých jsme sami hluboce přesvědčeni a za kterými můžeme pevně stát. Vycházíme z přesvědčení, že pokud nám má naše práce přinášet radost a uspokojení, musí být spokojen i náš zákazník. Aby tato rovnice mohla fungovat beze zbytku, bylo nesmírně důležité najít takové kolegy a spolupracovníky, kteří ji s námi budou ochotně a rádi sdílet. Cílem je vytvořit bydlení splňující veškeré nároky na design, technologie a životní prostředí.

Nejsme pouze výrobcem dřevostaveb, ale především partnerem pro naše zákazníky při pořizování nového bydlení. Našim klientům pomáháme s výběrem pozemku, zajistíme optimální financování, včetně dostupných dotačních titulů. Zajišťujeme kompletní inženýring (tedy veškerou potřebnou administrativu vedoucí k vydání stavebního povolení). S každým zákazníkem (i u typových domů) individuálně řešíme klientské změny oproti výchozímu provedení „standard”. Umožňujeme výběr podlah, dveří, obkladů a dlažeb, zajistíme také vizualizaci koupelen, atd. A to bezplatně.

Zkušenosti

Jsme výrobce, dřevostavby VEXTA vznikají v naší výrobní hale. Na trhu působíme od roku 1991, jsme ryze českou společností.

Garance

Termín předání a sjednanou cenu rodinného domu garantujeme! Stavíme bez „víceprací“.

Kvalita

U dřevostaveb zaručujeme prověřené stavební materiály, které musí splňovat ty nejpřísnější normy a kritéria.

Záruka

Můžeme si dovolit nabídnout i naprosto ojedinělou celoživotní záruku na skelet domu. Využíváme tradiční postupy i nejmodernější technologie. Stavění rozumíme.

Projekt zdarma

Pokud si vyberete z naší aktuální nabídky domů, nezaplatíte za projektovou dokumentaci ani korunu!

Pojištění

Za závazky společnosti VEXTA a.s. ručí pojišťovna Kooperativa, a.s. v oblastech majetku a odpovědnosti za škody podnikatelů ve výši 20.000.000,-Kč.