Upravit stránku

Proč VEXTA

Klientům nabízíme produkty, o kterých jsme sami hluboce přesvědčeni a za kterými můžeme pevně stát. Pokud nám má naše práce přinášet radost a uspokojení, musí být spokojen i náš zákazník. Aby tato rovnice mohla fungovat beze zbytku, je nesmírně důležité najít takové kolegy a spolupracovníky, kteří ji s námi budou ochotně a rádi sdílet. Cílem je vytvořit bydlení splňující veškeré nároky na design, technologie a životní prostředí.

Nejsme pouze výrobcem dřevostaveb, ale především partnerem pro naše zákazníky při pořizování nového bydlení. Našim klientům pomáháme s výběrem pozemku, zajistíme optimální financování, včetně dostupných dotačních titulů. Zajišťujeme kompletní inženýring (tedy veškerou potřebnou administrativu vedoucí k vydání stavebního povolení). S každým zákazníkem (i u typových domů) individuálně řešíme klientské změny oproti výchozímu provedení „standard”. Umožňujeme výběr podlah, dveří, obkladů a dlažeb, zajistíme také vizualizaci koupelen, atd. 

PROČ REALIZOVAT DŮM S NÁMI?

TRADICE A ZKUŠENOSTI

První domy jsme postavili již v roce 1992, od roku 2000 pod značkou Vekra stavební a po konsolidaci všech našich divizí, která proběhla v roce 2012 nás znáte jako VEXTA DOMY.

Reference

Aktuálně VEXTA patří mezi 10 největších dodavatelů dřevostaveb v ČR. Koncem roku 2016 máme postaveno přes 100 domů po celé republice. 

VZOROVÝ DŮM

V Šestajovicích u Prahy provozujeme od roku 2012 dům VEXTA 149 TREND s garáží, který patří mezi nejprodávanější.

Celoživotní záruka

Nabízíme naprosto ojedinělou celoživotní záruku na nosný skelet domu – s tímto produktem nemusíte mít obavu o kvalitu a životnost domu.

čLENSTVÍ V ADMD

Asociace dodavatelů montovaných domů je garantem kvality jednotlivých členských firem: náročné vstupní podmínky, pravidelné kontroly na stavbách, certifikovaný detailně přezkoumaný systém stavby atd.

žádné skryté náklady

Pro typové domy – projektová dokumentace zdarma, transparentně viditelná cena základové desky atd. Projekci zahajujeme až po podpisu smlouvy o dílo, projekt tak obsahuje skutečné realizační řešení.

PODLAHOVÉ PLOCHY

Pro přehlednost jsme podlahové plochy každého domu zapracovali do jeho názvu. Ptejte se na to samé i  u konkurence. Je porovnávaný dům opravdu stejně velký?

FERMACELL

Na obvodové stěny používáme pevné sádrovláknité desky značky Fermacell ne "obyčejné" sádrokartony.