Upravit stránku

Partneři původní

 • HAIDY a.s.

  je česká firma, která patří k lídrům na trhu s inteligentní elektroinstalací. Od roku 2006 se začala zabývat vývojem HW a SW se specializací na inteligentní řízení domů a domácností. Zajišťuje komplexní a kvalifikovanou dodávku (návrh, projekce, realizace a servis) inteligentního řízení domu a návazných technických systémů.

  www.haidy.cz

 • BATIMA API CZECH, k.s.

  je jedním z největších výrobců venkovních rolet v ČR, a to již 25 let. Podporuje instalaci rolet v novostavbách vlastním patentovaným výrobkem dřevocementovou schránkou BAT G. Od roku 2005 jsme zahájili výrobu hliníkových výrobků: slunolamů, fasád, zábradlí, hliníkových parapetů, pojezdových bran, plotů a oplocení, pergol, osvětlení a mnoho dalšího.

  www.batima.cz

 • Bellini

  společně s Vámi a pro Vás navrhneme nadčasové, kvalitní prostory. Pečlivě vybíráme a hledáme kolekce předmětů, které jsou pro daný interiér nejvhodnější. Skloubíme krásu s praktičností v dokonalý celek. Dodáme vše, co bude navrženo. Zakládáme si na tradici kvalitních a nadstandardních služeb. V německé kvalitě s italskou elegancí

  www.bellini-kuchyne.cz

 • Fermacell GmbH

  spolupracuje s předními českými výrobci dřevostaveb a modulárních staveb v České republice, dále s technickými obory odborných středních škol i univerzit. Cílem fungování firmy je přinášet efektivní technická řešení pro všechny oblasti suché výstavby, důraz je kladen především na udržitelnost a ekologii.

  www.fermacell.cz

 • DEK a.s.

  jsou největším tuzemským prodejcem stavebnin a jedním z předních dodavatelů materiálů pro střechy, fasády a izolace ve Slovenské republice. Na vybraných pobočkách celý nákup probíhá pohodlně pod střechou. Na většině poboček mohou zákazníci využít půjčovnu nářadí, klempířskou dílnu a míchárnu omítek a barev.

  www.dek.cz

 • G SERVIS CZ, s.r.o.

  je největším dodavatel projektové dokumentace k rodinným domům v České republice. Za 20leté působení na trhu firma dodala více než 22 tisíc projektů rodinných domů českým stavebníkům. Její projekty se vyznačují kvalitou zpracování a rychlostí dodání.

  www.gservis.cz

 • NILAN s.r.o.

  je výhradním zastoupením pro Českou a Slovenskou republiku dánské společnosti Nilan A/S vyrábějící vzduchotechnická zařízení pro rodinné domy, komerční objekty a průmysl.

  www.nilan.cz

 • SIKO KOUPELNY a.s.

  jsou v současnosti největší specializovanou sítí prodejen vybavení pro koupelny a kuchyně. Ucelený koupelnový sortiment (obklady, dlažby, vodovodní baterie, vany, sprchy, sprchové kouty, koupelnové doplňky i koupelnový nábytek na míru) a množství moderních i rustikálních kuchyní na míru i sektorových kuchyní.

  www.siko.cz

 • Vekra Okna

  největší český výrobce oken a vchodových dveří s více než 20 lety tradice. Plastová, dřevěná, dřevohliníková a hliníková okna a vchodové dveře, interiérové dveře a stylové stínění nabízí prostřednictvím sítě téměř 60 vlastních poboček po celé ČR. VEKRA – JISTOTA SPRÁVNÉ VOLBY.

  www.vekra.cz

 • Bellini

  je v České republice jedním z nejvýznamnějších dodavatelů a výrobců vysoce kvalitních fasádních, zateplovacích a hydroizolačních systémů, štukových, tepelně izolačních a sanačních omítek, nátěrů, vyrovnávacích a samonivelačních podlahových hmot, lepidel na obklady a dlažby a materiálů na sanace betonu.

  www.weber-terranova.cz